1. osztály

     
Osztályfőnök:     Bajnainé Tölgyesi Tünde
     Bényei Attila
  Bogdán Tamás
  Bölcs-Fedák Máté
  Brodzán Milán
  Brodzán Mira
  Buczkó Levente
  Czakó Izabella
  György Csenge
  Herczeg Dominik
  Hinel Barnabás
  Kövi Krisztián
  Mészáros Péter
  Praszna Barnabás
  Stefanídesz Bence
  Szilágyi Péter
  Szunter Enikő
  Szupuka Liliána
  Tomori Dániel
  Weisz Gilbert

 

 

2. osztály

     
Osztályfőnök:     Zsarnóczayné Szabó Ilona
     Babka Alexandra
  Bene Enikő
  Bölöni Réka
  Cziczka Zoltán
  Horgonyi Balázy
  Horváth Kitti Kira
  Kovács Bernadett
  Kucsera Boldizsár
  Mészár Zsombor Szabolcs
  Müller Kevin
  Oroszi-Vőneky Zsófia
  Szupuka Jázmin
  Uhlár Zoé
 

 

 

3. osztály

     
Osztályfőnök:      Ruzsenszkiné Kmetti Ildikó
     Bottó Balázs Péter
  Bölöni Eszter
  Dobó Kamilla
  Farkas Attila István
  Garai Máté Richárd
  Grimm Robin Scott
  György Zselyke
  Horgonyi Ákos
  Hugyecz Hanna
  Juhász Veronika
  Kukta Ákos
  Lázár Bálint
  Lieszkovszki Zalán
  Oszaczki Veronika
  Soltész Hanga
  Szikora Nóra
  Szilágyi Hanna
  Takács Dominik
  V. Szabó Zénó
  Weisz Harald
  Veres Ákos

  

 

4. osztály

     
Osztályfőnök:   Fehér Edina
    Balla Barnabás István
    Bölcs-Fedák Julianna
    Bayer Bálint
    Deli Márk János
    Garai Kevin
    Gáspár Jamina Liana
    Gyuricza Botond Balázs
    Kiss Eszter
    Kosztilnik Zsombor
    Kucsera Máté
    Mészár Dominik József
    Mészáros Zsuzsanna
    Molnár Martin János
      Nagy Botond
    Nagy Máté
    Nagy Vivien
    Németh Laura
    Rákóczi Lorina
    Ulicska Ferenc
     

 

5. osztály

     
Osztályfőnök:   Bölcs-Fedák Katalin
    Antal Ákos
    Bene Henrietta
    Birszki Szilárd
    Füzi Máté
    Buczkó Viktória
    Herczeg Flóra
    Juhász Gabriella
    Kovács Olivér
    Lázár Gergő
    Mikolai Nóra Anett
    Müller Áron
    Oszaczki Dorina
    Uhlár Márkus
    Varró Zsófia
    Veres Máté
    V. Szabó Boróka
     

 

6. osztály

     
Osztályfőnök:      Kucsera Krisztina                   
     Bartal Máté           
     Bayer Anna           
     Budai Blanka         
     Grimm Péter         
     Hugyecz Bianka     
     Soltész Boldizsár    
     Szakolczai Máté    
     Szresen Dávid        
     Weisz Oszkár        

 

 

7. osztály

     
Osztályfőnök:     Saffarik Ildikó
     Benyó Patrícia
  Berecz Fanni
  Berecz Kíra
  Czele Patrik
  Gáspár Milán Ramón
  Gáspár Zsáklin Zsüliett
  Gyuricza Barna
  Halász Előd
  Kerekes Lilla Jázmin
  Kiss Gábor
  Lakatos Julianna
  Lakatos Dávid
  Lieszkovszki Gergő
  Mészáros Máté
  Mikolai Bence
  Molnár Lőrinc
  Németh Barnabás
  Puskás Bence
  Sávolyi Viktória Lilla
  Szekeres Jázmin

  

8. osztály

     
Osztályfőnök:     Beregi Tibor
     Antal Bence
  Fazekas Jázmin
  Gáspár Lajos
  Kukta Szabolcs
  Weisz Endre
  Zverkó Angelika
  Zverkó Ramóna

        

                     

 

 

 

Véletlen kép

220855
Ma
Tegnap
A héten
A hónapban
18
55
591
1764

IP-címed: 54.163.210.170
Ma: 2017-12-17

© 2009 II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
www.rakoczi-rad.hu ::: Tel:27/528-590, Fax:27/528-591 ::: Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.